SAHTE YEMLER » Silikon Yemler
13931-402-balzer-soft-lure-artic-shad-400gr-30cm-156901_1.jpg

13931 402 BALZER SOFT LURE ARTIC SHAD 400GR 30CM

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Garanti
ADRENALIN ARCTIC SHAD & EEL Alanında uzman, Norveçli balıkçılarla yakın bir çalışma ile iki yıl sonunda geliştirilmiş süper kullanışlı bir silikon balık modelidir. Ağır silikon balıklarla yapılan avcılık Norveç denizlerinde oldukça popülerdir ve ar-ge çalışmaları özellikle çok bilinen/kullanılan silikon balıkların zayıf yönleri üzerine yapılmıştır.ADRENALIN ARCTIC SHAD & EEL

Alanında uzman, Norveçli balıkçılarla yakın bir çalışma ile iki yıl sonunda geliştirilmiş süper kullanışlı bir silikon balık modelidir. Ağır silikon balıklarla yapılan avcılık Norveç denizlerinde oldukça popülerdir ve ar-ge çalışmaları özellikle çok bilinen/kullanılan silikon balıkların zayıf yönleri üzerine yapılmıştır.

ÖZELLİKLER:
Spiral Jighead
Bütün bilinen silikon balık modellerinin en büyük sorunu jighead değişiminin çok zor olması veya jigheadin silikona başarılı şekilde oturtulamamasıdır.
Paslanmaz çelikten yapılmış spiral, silikonu adeta kaya gibi sağlam bir şekilde kavrar. Arctic jighead, spiralin çevrilerek itilmesiyle, çok kısa bir sürede monte edilebilir. Arctic Shad üzerindeki kılavuz kanalı sayesinde, spiralin montaj esnasında doğru açıyla itilmesi son derece kolaydır.

Mıknatıslı İğne Tutucu
Standart silikon balıklar, içerisinden geçen bir tekli iğne veya yine içerisinden geçen stinger çubuğuna arka kısımda üçlü iğne eklenmesiyle kullanılır.
Tekli iğne kullanılan silikonlarda, balık iğneden kurtulmak için kafa darbeleri attığında, silikon ağır şekilde hasar görür ve kullanılamayacak hale gelir. Stinger sabitleyici ile arkaya monte edilen üçlü iğneli modellerde ise, vuruş olduğunda üçlü iğne silikondan ayrılır ve sarkar. Sonraki vuruşlar, tasmalama esnasında sıklıkla vuruşların ıska geçilmesiyle sonuçlanır.

Arctic Shad’ in sırt kısmında iğneyi tutan bir mıknatıs bulunur. Bir vuruş olduğunda üçlü iğne Arctic Shad’ in gövdesinden ayrılır. Eğer vuruş başarılı olmazsa, aksiyon verilirken iğne tekrar mıknatısın üzerine kendiliğinden yerleşir. Balık yakalandığında ise, üçlü iğne silikon yemin gövdesinden ayrıldığı için, mücadele esnasında Arctic Shad hiçbir hasar görmez. Üçlü iğnenin tüm uçları boşta olduğu için daha iyi tasmalama performansı gösterir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından en az 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında garanti süresi boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


0536 325 88 80
info@oltareyonu.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.