STOCKMOUNT_HAVUZ » Balık Malzemeleri/Maket Balıklar(Sahteler)
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Garanti

Eurofish Aragon Maket Balık 9.5 cm

Yemlik kefal yavrusunuandıran bu maket balıklar özellikle Tuzlu suda Torik, Levrek ve Lüfer baştaolmak üzere tatlı suda ise Turna avlarında kullanılır.

EurofishAragon Maket Balıkları AG-B100 9.5 cm uzunluğa ve yaklaşık 12 gram ağırlığa sahiptir. Su içerisindeise olta makinenizi sarım hızınıza bağlı olarak 1 ile 2 metre arası dalarmesafesi bulunmaktadır.

AGB-100 Maket Balıklarını kıyıdan at-çek (spin) yöntemiyle kullanabileceğiniz gibitekneden sırtı ve at-çek şeklinde de kullanılabilir.

Hologramlı gözler Agb-100 maket balıklarına gerçekçi bir görüntü sağlamıştır. İçerisinde kullanılanbilyeler ise hem atış esnasında erim mesafesini arttırmış hem de suyuniçerisinde maket balığın ses çıkarmasını sağlayarak avcı balıkların dikkatiniçekme cazibesini arttırmıştır.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından en az 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında garanti süresi boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


0536 325 88 80
info@oltareyonu.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.