SAHTE YEMLER » Silikon Yemler
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Garanti

6 farklı renkten oluşan çatal kuyruk serisi toplamda 20 parça2 adet 5 gr jighead/jig kafa pakete dahil

Genel Bilgilendirme

Jig avlanmalarda günboyu doğru silikon rengi ile avlanmak çok hayati bir nokta. Farklı renklerde jig seti tasarlama nedenimiz bu, en banko renkler seçilerek oluşturuldu. Farklı tip ve renklerden oluşan çatal kuyruk serisi "Fladen Double Tails". Kesinlikle eşsiz kalitede üretildi, yumuşak ve silikon ama tahmin edemeyeceğiniz kadar dayanıklı. Her pakette Çinko jig kafalar mevcut.

Paket İçeriği

6 farklı renkte 5 cm boy toplam 20 adet silikon çatal kuyruk

2 adet farklı renkte 5 gram jighead / jig kafa

Jighead iğne boyu 1/0

Silikon yemler birçok dişli avlanmaları için eşsiz bir seçim. Tatlısuda Perch, Turna, Sudak ve Alabalık gibi türlerin yanı sura deniz avlanmlarında da birçok tür avını çekinmeden ve endişe etmeden yapabilirsiniz. Gün içerisinde sürekli kuyruk rengini değiştirerek en iyi seçimi yakalayabilirsiniz. Bu nokta gerçekten avlanma verirmliliğinizi etkileyecek.

Çatal kuyruk normalde "Perch - Tatlısu Levreği" için en iyi seçimdir ama tüm dişli türleri kesinlikle bu seriyi sevecek.

Futbol topu şeklinde kafa yapısına sahip jighead'ler zeminde çok stabil duruş sağlayacaktır.

Jighead iki kuyruk arasına paralel şekilde takılmalı, yani iğnenizin çıkış noktası iki kuyruk arası hizasında olmalı.

Takımınızı dibe yatırıp zıplata zıplata çekmek çok avcı bir yöntemdir. Ayrıca aralıksız sarım ve devamlı olarak kısa kısa dondur-sar yöntemi ile de etkin avlanmalar yapabilirsiniz.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından en az 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında garanti süresi boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


0536 325 88 80
info@oltareyonu.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.